RECAL

Projekt „Sport dla wszystkich i środowiska"
„Sport for All and the Environment” (SforAE)

Fundacja na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL dostarczyła dla uczestników XVII Zimowego Biegu Trzech Jezior bezpłatną wodę w limitowanej serii aluminiowych puszek Every Can Counts. Przez cały czas trwania wydarzenia będziemy prowadzili zbiórkę pustych puszek, zachęcając jednocześnie naszych uczestników do właściwego postępowania ze zużytymi opakowaniami. 
Partnerami projektu „Sport dla wszystkich i środowiska" jest 5 organizacji z Czech, Polski, Słowacji i Węgier. Obejmuje on m.in. wymianę doświadczeń oraz opracowywanie wytycznych w zakresie zrównoważonych ekologicznie wydarzeń sportowych. W jego ramach planowane jest wsparcie w postaci bezpłatnej wody w puszkach dla około 100 różnych wydarzeń sportowych w 4 krajach, a także organizacja 5 wydarzeń flagowych.Projekt „Sport for All and the Environment” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programuErasmus+ (nr referencyjny projektu 590833-EPP-1-2017-1-PL-SPO-SSCP).Po więcej informacji zapraszamy na www.sforae.eu.
Projekt Every Can Counts (Każda puszka cenna) powstał, aby zachęcać do recyklingu puszek po napojach, zwłaszcza poza domem - w miejscu pracy, podczas zakupów, podróży czy aktywnego wypoczynku. Inicjatywa została zapoczątkowana w Wielkiej Brytanii a jej sukces spowodował, że została rozszerzona na inne kraje m.in Austrię, Francję, Grecję, Hiszpanię, Irlandię, Rumunię i Węgry, a od 2017 roku również Polskę. Po więcej informacji zapraszamy na www.everycancounts.pl.
Kreator stron internetowych - przetestuj